Agris.cz - agrární portál

Souhrn událostí předchozího dne - 16.8.2002

17. 8. 2002 | Agris

Potravináři: Škody přes 100 miliónů Kč, zásobování ohroženo není

Škody způsobené nynějšími záplavami potravinářskému průmyslu přesáhnou podle prezidenta Potravinářské komory ČR Jaroslava Camplíka 100 miliónů korun. "Jinak se ale domníváme, že z hlediska zajištění zásobování obyvatel a výroby to nebude mít žádný negativní dopad.

Propad výroby ovlivní i jednání o kvótách unie

Výpadek v zemědělské produkci, způsobený povodněmi, se může projevit také při vyjednávání s Evropskou unií o výši budoucích agrárních dotací.

Palas: Kubík stavebního dřeva pro postižené za korunu

Ministerstvo zemědělství se dohodlo s Lesy ČR, že prostřednictvím obecních úřadů poskytnou postiženým lidem stavební dříví na obnovu zničených krovů a rodinných dřevěných domků.

Úplné texty zpráv a další události včerejšího dne naleznete v rubrice Zpravodajství 24 hodin.


Zdroj: Agris, 17. 8. 2002





© Copyright AGRIS 2003 - Publikování a šíření obsahu agrárního WWW portálu AGRIS je možné (pokud není uvedeno jinak) pouze za podmínky uvedení zdroje v podobě www.agris.cz a data publikace v AGRISu.

Přímá adresa článku:
[http://www.agris.cz/detail.php?id=174169&iSub=518 Vytištěno dne: 26.12.2025 07:18