Agris.cz - agrární portál

Další seminář prozradí, jak získat peníze z EU

24. 11. 2004 | Listy Strakonicka

V rámci Programu obnovy venkova pořádají svazky obcí na Strakonicku sérii seminářů. S jejich pomocí mohou obce, podnikatelé i neziskové organizace čerpat finanční prostředky z různých fondů Evropské unie. Další seminář se bude konat 30. listopadu v budově strakonické radnice na Velkém náměstí.

"Přednáška se bude týkat programu Interreg, konkrétně podopatření A, B a C," uvedla vedoucí regionálního informačního střediska (RIS) MěÚ ve Strakonicích Jiřina Karasová. "Interreg A nahrazuje předvstupní fond EU CBC Phare - malé projekty, ze kterého před vstupem do unie mohlo čerpat jen několik obcí Strakonicka," dodává Karasová.

Podle jejích slov budou z programu Interreg A moci čerpat všechny obce na území Jihočeského kraje. "To proto, že tento kraj je celý posuzován jako příhraniční region," dodala Jiřina Karasová. Jak dále řekla, podrobnější informace o semináři se zájemci mohou dozvědět v RIS v přízemí městského úřadu.


Zdroj: Listy Strakonicka, 24. 11. 2004





© Copyright AGRIS 2003 - Publikování a šíření obsahu agrárního WWW portálu AGRIS je možné (pokud není uvedeno jinak) pouze za podmínky uvedení zdroje v podobě www.agris.cz a data publikace v AGRISu.

Přímá adresa článku:
[http://www.agris.cz/detail.php?id=174169&iSub=518 Vytištěno dne: 15.12.2025 09:15