Agris.cz - agrární portál

Maja Bee Fest 2016, Praha 24. - 25. září. Filmy, porota, menu

5. 8. 2016 | majabee.cz

Na mezinárodním festivalu včelařských filmů Maja Bee Fest 2016, který se uskuteční 24. - 25. září v Praze, bude promítnuto 14 soutěžních a 2 nesoutěžní včelařské snímky z celého světa.

V kategorii „Best Bee Film for children“ to budou filmy O včelách a medu (ČR), Dálnice pro opylovatele (Norsko), Cesta ke včelkám (Slovensko), Včela kraňská (Slovinsko), Malá včelařka (Belgie).

V kategorii „Best Bee Film“: Včely a ludia (Slovensko), Skryté úly Istanbulu (Turecko), Zimní potírání varroa kyselinou šťavelovou (Slovinsko), Svět plný medu (Norsko), My jsme včelaři (Norsko), Anton Janša (Slovinsko), Městské včely (Slovensko), Motyka na nohách (Itálie), 2116 Včely stále potřebujeme (Izrael).

Mimo soutěž budou promítnuty filmy Novozélandský med (ČR) a Unikátní Machův včelín (ČR).

Ve festivalové porotě zasednou – za včelaře: RNDr. Václav Švamberk (předseda poroty), Dana Belušová, Radka Ingrová – za filmaře: Jiří Věrčák, Tereza Kopáčová.

Festivalové menupřipraví vyhlášená pražská restaurace Góvinda, která představí výborná vegetariánská jídla inspirovaná indickou védskou kuchyní.

Na Maja Bee Fest se můžete přihlásit do 15. srpna. Podrobnosti najdete na www.majabee.cz.


Zdroj: majabee.cz, 5. 8. 2016





© Copyright AGRIS 2003 - Publikování a šíření obsahu agrárního WWW portálu AGRIS je možné (pokud není uvedeno jinak) pouze za podmínky uvedení zdroje v podobě www.agris.cz a data publikace v AGRISu.

Přímá adresa článku:
[http://www.agris.cz/detail.php?id=174169&iSub=518 Vytištěno dne: 10.04.2020 09:07