Agris.cz - agrární portál

Rohlik.cz spolupracuje s řemeslnými pekárnami

16. 12. 2018 | pekarske-technologie.cz

Největší český online supermarket Rohlik.cz zařazuje do své nabídky pečivo z vyhlášených řemeslných pekáren. Od prosince exkluzivně nabízí chléb z pekařství Eska, jenž patří do řetězce Ambiente.

Internetový supermarket Rohlik.cz již dříve do svého sortimentu zařadil výrobky z vyhlášených pekařství. Nabízí tak pečivo z Antonínova pekařství, Merhautova pekařství či z Pekárny Kabát. Navázáním spolupráce s pekařstvím Eska získal Rohlik.cz do svého sortimentu nejlepší pekárnu v Praze. Nabídku pečiva z řemeslných pekařství zdůvodňuje Rohlik.cz vysokou poptávkou po pečivu, které je vyrobeno z kvalitních surovin.

Zařadit do prodeje pečivo z Esky jsme se rozhodli poté, co nás na Rohlíku velmi příjemně překvapil velký zájem o výrobky z Antonínova pekařství. Hned první den jsme všechno pečivo vyprodali během pouhých dvou hodin. Od té doby denně vyprodáme všechny chleby, rohlíky i koláče. Minulý týden jsme proto zásoby chlebů navýšili, abychom lépe pokryli poptávku. Věříme, že chleba z Esky vyvolá obdobný ohlas,“ vysvětluje marketingový ředitel Rohlik.cz Rostislav Brzobohatý.

Chléb z Esky se peče v peci vytápěné dubovým dřevem

Chléb z karlínského pekařství Eska je proslulý svou vláčnou střídkou, jedinečnou chutí a vypečenou křupavou kůrkou. Chléb se vyrábí ručně z žitné a pšeničné mouky v bio kvalitě, třífázově vedeného kvasu, vody a kmínu. Charakteristickou chuť s vůni ohně a křupavou kůrkou mu dodává pečení v peci vytápěné bukovým dřevem.

Rohlik.cz nabízí zákazníkům chléb z Esky od neděle do středy. Do distributorského centra je chléb navážen dvakrát denně, odkud se rozváží přímo k zákazníkovi.

 

Autor: redakce


Zdroj: pekarske-technologie.cz, 16. 12. 2018





© Copyright AGRIS 2003 - Publikování a šíření obsahu agrárního WWW portálu AGRIS je možné (pokud není uvedeno jinak) pouze za podmínky uvedení zdroje v podobě www.agris.cz a data publikace v AGRISu.

Přímá adresa článku:
[http://www.agris.cz/detail.php?id=174169&iSub=518 Vytištěno dne: 30.09.2023 11:08