Agris.cz - agrární portál

Spanilá jízda i dobroty z udírny. Přemyslovice lákají na parádní traktoriádu

24. 5. 2019 | Denik.cz

Třetí ročník oblíbené traktoriády startuje v Přemyslovicích na Prostějovsku v areálu bývalého JZD tuto sobotu ve dvě hodiny po poledni. Už o hodinu dříve ovšem vyrazí traktory na spanilou jízdu obcí. A co samotný průběh traktoriády? Bude se na co těšit.

„Opět jsme sestavili soutěžní rychlostní trasu. Je velikostně omezená prostorem určeným pro akci, a proto jsme ji více proložili různými dovednostními soutěžemi, neboť „páni traktoristé“ budou jistě velmi všestranně zruční,“ vysvětlili pořadatelé na webu obce s tím, že chystají i agroburzu, která bude umístěna na ploše za váhou. Zde mohou lidé nabízet zemědělskou techniku a náhradní díly.

Návštěvníky navíc pobaví i divácká soutěž O nej posádku traktoru.

Zábava i občerstvení

„Těšit se můžete i na dobroty z udírny a grilu. Na svlažení hrdla se také něco najde. A jen se neupejpejte, svým nákupem přispějete do měšce, který, až se naplní, bude použit na nákup zábavného sportovního nářadí do naší obce,“ lákají na občerstvení pořadatelé.

Takže traktoriádě v Přemyslovicích třikrát hurrrá.

Autor: Karel Rozehnal


Zdroj: Denik.cz, 24. 5. 2019

© Copyright AGRIS 2003 - Publikování a šíření obsahu agrárního WWW portálu AGRIS je možné (pokud není uvedeno jinak) pouze za podmínky uvedení zdroje v podobě www.agris.cz a data publikace v AGRISu.

Přímá adresa článku:
[http://www.agris.cz/detail.php?id=174169&iSub=518 Vytištěno dne: 18.10.2019 03:41