Agris.cz - agrární portál

ZETOR rozšiřuje modelovou řadu COMPAX

1. 2. 2023 | Zetor

Společnost ZETOR TRACTORS a.s., legendární český výrobce zemědělské techniky, rozšiřuje svoji nabídku v modelové řadě COMPAX. Zákazníci si nově budou moci vybrat hned ze šesti modelů o výkonu 18 až 37 koňských sil. Jedná se o univerzální a kompaktní stroje, pyšnící se jednoduchým ovládáním a robustním provedením, které zaručuje vysokou spolehlivost. Nové traktory je již nyní možné objednávat u autorizovaných prodejců značky ZETOR.

Modelová řada COMPAX byla představena v roce 2020 a rozšířila tak nabídku značky ZETOR v nižším výkonnostním segmentu kompaktních traktorů. Zákazníci si je rychle oblíbili díky nízkým provozním nákladům, dostatečnému výkonu a širokému využití především při letní a zimní údržbě obcí, sportovišť nebo firemních areálů. Perfektně se hodí také pro práci v zahradnictví.

„Při rozšiřování řady COMPAX jsme vycházeli především ze zkušeností a přání našich zákazníků tak, aby nové traktory splňovaly jejich aktuální požadavky při pracovním nasazení. Nově rozšířená modelová řada tak nyní nabízí široký výběr strojů jak pro profesionály, tak pro hobby uživatele,“ říká Petr Konštacký, ředitel Úseku prodeje a marketingu společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Nové modely jsou vyráběny ve spolupráci se společností VST Tillers Tractors Ltd. Kooperace mezi oběma výrobci trvá již třetím rokem. Jejím prvním výsledkem je nový traktor vyvinutý speciálně pro indický trh, který byl slavnostně představený vloni na podzim na veletrhu CII Agro Tech India 2022 v indickém Chandigarhu.

„Nové COMPAXY byly poprvé k vidění minulý týden na mezinárodní zemědělské výstavě AGROmashEXPO v Maďarsku a v následujících měsících se je chystáme představit na dalších výstavách v Česku i v zahraničí. K prvním zákazníkům zamíří nové traktory v nejbližších týdnech,“ dodal na závěr Petr Konštacký.

Více informací o nových traktorech naleznete na našich webových stránkách.

 

Kontakt pro další informace:

ZETOR TRACTORS a.s.

e-mail: zmedia@zetor.com


Zdroj: Zetor, 1. 2. 2023

© Copyright AGRIS 2003 - Publikování a šíření obsahu agrárního WWW portálu AGRIS je možné (pokud není uvedeno jinak) pouze za podmínky uvedení zdroje v podobě www.agris.cz a data publikace v AGRISu.

Přímá adresa článku:
[http://www.agris.cz/detail.php?id=174169&iSub=518 Vytištěno dne: 23.06.2024 00:49