Coca-Cola zvýšila ve čtvrtletí zisk i tržby, těžila i ze znovuotevírání kin
11.02.2022 | ČTK
Americký výrobce nealkoholických nápojů Coca-Cola ve čtvrtém čtvrtletí meziročně zvýšil čistý zisk o 66 procent na 2,4 miliardy dolarů (51 miliard Kč). Firma díky odeznívání pandemie těžila mimo jiné z pokračujícího znovuotevírání kaváren, stadionů a kin. Podnik se sídlem v Atlantě to uvedl ve svém dnešním sdělení.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- SZ: Evropská komise zaslala českým úřadům další dotazy k Babišovu střetu zájmů (07.05.2026)
- Vědci vyvrátili jeden z nejznámějších mýtů o kukačkách. Vejce v zobáku nenosí (07.05.2026)
- Slovensko kvůli klesajícím cenám mléka navýší dotace farmářům, řekl ministr (07.05.2026)
- Pivovary Zubr mění taktiku. V létě budou vábit na lehkou pšenici i netradiční zážitky (07.05.2026)
- Ministr po kulatém stolu ke skotu: Chceme zvýšit zpracování hovězího masa v Česku a snížit vývoz živých zvířat (07.05.2026)
- V komerčním chovu prasat na Slovensku byl podle veterinářů potvrzen africký mor (07.05.2026)
- Nováčkovi: Farma ve vsi je opravdu ve vsi, a přitom jen kousek od Ostravy (07.05.2026)

Tweet



