Dotace na opatření v oblasti včelařství
02.06.2005 | SZIF
SZIF oznamuje, že podle schváleného tříletého Českého programu na podporu včelařství začíná v roce 2005 možnost žádat o dotace. Koneční příjemci dotací žádají o podpory prostřednictvím Českého svazu včelařů, který jim bude poskytnuté částky také stanoveným způsobem doručovat. K provedení těchto dotací vstoupilo v platnost Nařízení vlády č. 197/2005 Sb., o stanovení podmínek poskytnutí dotace na provádění opatření ke zlepšení obecných podmínek pro produkci včelařských produktů a jejich uvádění na trh. Bližší informace naleznete v rubrice „Dotace na opatření v oblasti včelařství“ na stránkách www.szif.cz (Společná organizace trhu/Komodity - Živočišná výroba - Včelařství).
Další články v kategorii
- Inspekce zakázala prodej dalších kojeneckých výživ. Obsahují toxin cereulid (18.04.2026)
- Zelený kruh: Jedy na hraboše, ústupky lovcům vlků a krajina bez ochrany. Komu slouží ministři Šebestyán a Červený? (17.04.2026)
- Zájem spotřebitelů o České cechovní normy roste. Na Makro Czech Gastro Festu o nich Potravinářská komora přesvědčila stovky návštěvníků (17.04.2026)
- Zemědělci objevují zlatý důl v akumulaci: Bateriová úložiště mění pravidla hry (17.04.2026)
- Prazdroj inštaloval meteostanice na poslednej slovenskej chmeľnici (17.04.2026)
- Pardubičtí cestáři řeší křídlatku, invazní keř může zamořit velká území (17.04.2026)
- Sedláci představili novému vedení MŽP své postoje k aktuálním tématům ochrany přírody (17.04.2026)
- Farma z Pelhřimovska sází na samosběry. Po jahodách přichází s další novinkou (17.04.2026)
- Katastr nemovitostí zůstává občanům snadno dostupný, snahou je ztížit přístup robotům, kteří pracují pro spekulanty (17.04.2026)
- Obchodním ředitelem Plzeňského Prazdroje je nově Jan Krafka (17.04.2026)

Tweet



