Bedynky.cz spravují již 50 družstev
08.11.2010 | bio-info.cz
Web Bedynky.cz, který umožňuje správu bedýnkových družstev, hlásí nárůst zájmu. Ke konci října spravoval již 50 bedýnkových družstev po celé České republice.
Nové funkce webu bedynky.cz
Protože je v adresáři už téměř 50 družstev, bylo vytvořeno pokročilé vyhledávání. Družstva odteď můžete hledat nejen podle kraje, ale také podle názvu, nabízených produktů a také podle toho, jestli družstvo rozváží bedýnky domů. Také můžete vyhledat družstva, které hledají dodavatele - tohle se hodí hlavně pro farmáře, kteří chtějí nabídnout své produkty do bedýnek.
Novinkou pro správce družstev je jednak zmíněný atribut "družstvo rozváží do domu" a také možnost přidat do svého profilu obrázek družstva a tak ještě víc přiblížit možným zájemcům to, co děláte.
Novinky z bedýnkových družstev
Biofarma Sasov u Jihlavy začala prodávat svoje produkty přes Bedýnky.cz. V jejich nabídce kromě "obyčejného" bio masa najdete také luxusní "uleželé hovězí", bio salámy, šunku nebo klobásy, ve kterých je pouze maso. Do družstva se můžete přihlásit tady.
Selská vína nabídli už třetí (tentokrát Svatomartinskou) bedýnku, ve které si můžete vybrat ze čtyř mladých přirozených vín od českých a moravských vinařů ze spolku Autentistů. Objednané lahve zatím můžete odebrat v Praze a Brně, víno také můžete ochutnat v úplně novém bistrotu Vin Naturel na Žižkově.
Družstvo v Plzni nabídlo první odběr a hledá v okolí Plzně další dodavatele.
Šťastná farma ze Slavkova u Brna založila vlastní družstvo, nabízí zeleninové bedýnky a zavážejí Slavkovsko a Brno.
Nové družstvo Čerstvé bedýnky vzniklo také v Hradci Králové a něco se chystá i v Žďáru nad Sázavou.
Mnoho dalších zpráv z družstev a také nové články o bedýnkách najdete pravidelně na blogu.
Zdroj: Zpravodaj Bedynky.cz
Mohlo by vás také zajímat:
Bedýnkový adresář nyní obsahuje již téměř 40 farem a klubů
Nové biobedýnky Country Life nabízejí výhradně českou a moravskou biozeleninu
Čerstvá bio zelenina a ovoce v bedýnkách ze Dvora Vyšínek u Slaného
Další články v kategorii Ekologie
- Je nutné změnit systém emisních povolenek a zabránit negativním dopadům na český průmysl, ceny energií i domácnosti, řekl v Evropském parlamentu ministr Červený (30.03.2026)
- Na podporu energetických úspor ve veřejných budovách míří z OPŽP další 1,7 miliardy korun (27.03.2026)
- Nejhorší vzduch je v Pákistánu a Bangladéši. Česko je na tom průměrně (26.03.2026)
- Majitelé domů dostanou kompenzaci za přípravu projektů k loňské Nové zelené úsporám (25.03.2026)
- V NP Podyjí léta bojují s invazním akátem, rostou ho tam ale stále tisíce kusů (24.03.2026)
- Spravedlivá transformace mění Třinec: vzniká výzkumné centrum pro cirkulární ekonomiku za téměř 2 miliardy korun (13.03.2026)
- Polovina skládek loni porušila předpisy. Problémem jsou i baterie, hrozí požáry (13.03.2026)
- Liberecký kraj podpoří monitoring velkých šelem i projekty geoparků (11.03.2026)
- Pěstitelé asi budou evidovat užití přípravků k ochraně rostlin elektronicky (11.03.2026)
- Vědci objevili vakoveverky s bizarně dlouhými prsty. Pokládali je za vyhynulé (11.03.2026)

Tweet



