Klatovský masokombinát ani mlékárna se evropských norem neobávají
03.07.2003 | ČTK
Čtyři tradiční zpracovatelé masa a mléka v Plzeňském kraji, Masokombinát Klatovy, Mlékárna Klatovy, Sušické uzeniny a Ehrmann Stříbro, se neobávají evropských hygienických a technologických standardů, které na ně klade novela veterinárního zákona, platná od července. Všechny podniky investují několik let kontinuálně miliony korun ročně do veterinárních a hygienických úprav. Pouze Sušické uzeniny hlavní investice letos ještě čeká. Vyplývá to ze zjištění ČTK.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- ČT: V případu týrání zvířat v oboře Březka padlo obvinění (31.12.2025)
- Řecká vláda by mohla změnit přístup k zemědělským blokádám, naznačil ministr (31.12.2025)
- V opuštěné Cihelně Chmeliště objevili odborníci 11 vzácných druhů hub (31.12.2025)
- Dřevěné lžíce do bot od firmy z Vrbna odebírá Baťa i Puma. O zakázky nemá nouzi (31.12.2025)
- Tajemství jeskyně v Karibiku. Včely si stavěly hnízda v kostech mrtvých savců (31.12.2025)
- Novela lesního zákona od příštího roku prodlouží lhůtu pro obnovu lesů (31.12.2025)
- Polští zemědělci ve velkém blokovali silnice. Protestovali proti Zelené dohodě i levnému dovozu z Ukrajiny (31.12.2025)
- Držet psy dlouhodobě uvázané na řetězu bude v Česku od ledna zakázané (31.12.2025)
- Souhrn událostí uplynulého dne 30. 12. 2025 (31.12.2025)
- Bryndza od slovenského výrobce obsahovala listerie (30.12.2025)

Tweet



