Do funkcí náměstků nastupují na Ministerstvo zemědělství Martin Hlaváček a Jiří Mach

Od 2. ledna 2012 začnou na Ministerstvu zemědělství pracovat dva noví náměstci. Martin Hlaváček bude řídit úsek pro společnou zemědělskou a rybářskou politiku Evropské unie a Jiří Mach bude mít na starosti úsek zemědělských komodit a výzkumu.

Martin Hlaváček (31) je zemědělský ekonom a přichází na Ministerstvo zemědělství ze Stálého zastoupení České republiky při EU v Bruselu, kde vedl Úsek zemědělství a životního prostředí. V Bruselu pracoval od roku 2005, předtím byl na Velvyslanectví ČR v Athénách a Ministerstvu zahraničních věcí, kde se věnoval politice EU. V letech 1998 až 2003 studoval na České zemědělské univerzitě v Praze a v roce 2002 ve Španělsku na Universidad de Sevilla.

Jiří Mach (31) vystudoval Střední lesnickou školu ve Šluknově a Přírodovědeckou fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích se zaměřením na biologii a ekologii. Na Jihočeské univerzitě později pracoval jako odborný asistent. Na Ministerstvo zemědělství přechází z pozice ředitele odboru územních vazeb Ministerstva životního prostředí, kde se zabýval agendou územního rozvoje a specifických nástrojů v ochraně přírody.

Kateřina Böhmová

ředitelka Odboru komunikace MZe

Tisk

Další články v kategorii

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics
ISSN: 1804-1930


Kalendář


Podporujeme utipa.info