Informace pro žadatele k opatření Předčasné ukončení zemědělské činnosti
19.12.2013 | SZIF
- Žádost o dotaci (PUZČ HRDP)
- Žádost o proplacení (PUZČ EAFRD)
Žádost o dotaci v rámci opatření PUZČ HRDP (dle nařízení vlády č. 69/2005 Sb., ve zněnípozdějších předpisů) a Žádost o proplacení v rámci opatření PUZČ EAFRD (dle Pravidel,kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace na projekty programu rozvoje venkova- opatření 1.3.3 Předčasné ukončení zemědělské činnosti) se podávají v období od 1. lednado 15. února 2014 na Regionálních odborech SZIF podle místa trvalého bydliště žadatele.
Žádost je podávána na formuláři vydaném Státním zemědělským intervenčním fondem (dálejen „SZIF“), který je dostupný na všech Regionálních pracovištích SZIF nebo ke stažení nainternetových stránkách www.szif.cz a to:
* Žádost o dotaci (PUZČ HRDP) v sekci Další dotační programy/Horizontální plán rozvojevenkova (HRDP)/oddíl Předčasné ukončení zemědělské činnosti;
* Žádost o proplacení (PUZČ EAFRD) v sekci Program rozvoje venkova/Osa I.3.3Předčasné ukončení zemědělské činnosti.
Za datum podání žádosti se bere datum doručení žádosti na SZIF.
V Praze dne 17.12.2013
- Ing. Jaroslav Černý
- Oddělení podpory administrace HRDP a PRV
Další články v kategorii
- Souhrn událostí uplynulého dne 19. 8. 2026 (20.08.2026)
- ČHMÚ identifikoval území, která jsou v Česku nejvíce ohrožená suchem (19.08.2026)
- Nekomplikujte farmářům prodej ze dvora. Senátorka Jarmila Smotlachová chce změnu zákona o EET (19.08.2026)
- Vědci zkoumali, jak může hospodaření udržet a zvýšit zásobu uhlíku v lesních půdách (19.08.2026)
- Inflace v EU v červenci vzrostla na tři procenta, v ČR byla druhá nejnižší (19.08.2026)
- Odborná cesta za piemonty do Itálie (19.08.2026)
- Senátní výbor žádá vládu o zřízení pracovní skupiny k velkoplošným požárům (19.08.2026)
- Děti poznávají řemesla přímo u výrobců. Učí se i pečovat o přírodu. (19.08.2026)
- Amazonský prales se sám regeneruje díky klíčovým stromům (19.08.2026)
- Rozloha chmelnic v Česku se mírně snížila, chmel se pěstuje na 4784 hektarech (19.08.2026)

Tweet



