Mrazírenská firma dokončila sklad, vejde se tam obsah 130 kamionů
05.05.2017 | ČTK
Společnost MD Logistika z Dašic na Pardubicku zprovoznila nový mrazírenský sklad za 55 milionů korun. Skladovací kapacitu tím zvýšila o čtvrtinu. Uskladňuje v něm potraviny, které lidé nekupují denně, například dražší zmrzliny. ČTK to dnes řekl generální ředitel Robert Kuchar.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Řečtí farmáři třetí týden protestují s traktory na dálnicích, ohrožují turismus (16.12.2025)
- Sledování propojenosti zemědělců zatím slouží více k buzeraci než k ochraně hospodářské soutěže (16.12.2025)
- I přes možné dotování od obchodníků ceny vajec příští rok porostou, tvrdí odborníci (16.12.2025)
- EK stále očekává podpis dohody mezi EU a Mercosurem do konce letošního roku (16.12.2025)
- Povodně zabily desetinu ohrožených orangutanů na Sumatře, bojí se vědci (16.12.2025)
- Ministr zemědělství Martin Šebestyán se dnes ujal úřadu, chce posílit rozpočet a zaměřit se na konkurenceschopnost našeho zemědělství (16.12.2025)

Tweet



