Znovín Znojmo loni vydělal po zdanění 49 milionů Kč, je to rekord
27.07.2017 | ČTK
Jedna z největších vinařských firem v Česku Znovín Znojmo loni vydělala po zdanění 49 milionů korun. Zisk společnosti je nejvyšší v její historii. Vyplývá to z výroční zprávy, kterou firma zveřejnila ve Sbírce listin. Znovín v roce 2014 ukončil výrobu vína do vratných litrových lahví.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Souhrn událostí uplynulého dne 8. 6. 2026 (09.06.2026)
- Vědci vyvinuli novou metodu detekce mikroplastů v zemědělské produkci (08.06.2026)
- O vinici v Hněvkovicích, jednu z mála na Vysočině, pečuje neurolog Stránský (08.06.2026)
- V zámeckém pivovaru v Jindřichově Hradci se znovu začalo vařit pivo, nese název Jindra (08.06.2026)
- Evropskou soutěž vlašáků ovládla vína z Mikulovska. Která vinařství uspěla? (08.06.2026)
- Polička na Svitavsku přeměňuje zemědělský areál na výrobnu dřeva a kompostárnu (08.06.2026)
- Špagety s cukrem a kečupem z banánů? Na Filipínách je zbožňují miliony lidí (08.06.2026)
- Majitelé psů budou muset od července povinně registrovat psy do evidence (08.06.2026)
- Okamura znovu straší Bruselem. Tentokrát jde o pivo (08.06.2026)

Tweet



