ZETOR na Agroshow – největší zemědělské výstavě v Polsku

Agroshow, výstava zemědělské techniky, která se koná koncem září v polských Bednárech, si už dávno získala dobré jméno a stala se jednou z největších zemědělských výstav nejen v Polsku, ale i v Evropě. Traktory značky ZETOR bývají pravidelně na této výstavě k vidění. Na svém stánku značka představila celkem 10 strojů z modelových řad MAJOR, PROXIMA a FORTERRA a také jednu novinku – novou generaci čelních nakladačů označovanou jako ZQ.

„Agroshow je jednou z nejdůležitějších výstav v Polsku i v Evropě vůbec. Pravidelně se koná na začátku podzimu, tedy v období, kdy už vyvrcholily zemědělské práce a farmáři i chovatelé spřádají plány na nastávající sezónu. Pro nás je to skvělá možnost představit novinky a produktové portfolio značky a získat také zpětnou vazbu od uživatelů našich produktů a informace o jejich potřebách,“ říká Arkadiusz Fułek, prezident ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

ZETOR si letos pro návštěvníky výstavy připravil představení nové generace čelních nakladačů ZETOR SYSTEM, které tvoří aktuální novinku v produktovém portfoliu. Modernizovaná řada nesoucí označení ZQ přináší zákazníkům díky vyšší tuhosti agregace i delší životnost, lepší výhled z kabiny, vyšší zvedací výšku, snadnější připojení k traktoru a rozšířené možnosti příslušenství jako je osvětlení nebo chytrý displej zobrazující váhu nákladu a pozici nakladače. Více informací o ZQ najdete na: http://www.zetor.cz/prichazi-nova-generace-celnich-nakladacu-zetor-system.

„Firemní filosofií ZETORU je neustále přinášet a nabízet zákazníkům moderní produkty s vyšší přidanou hodnotou. Ve spolupráci s dodavatelem čelních nakladačů, švédským výrobcem ÅLÖ AB, představujeme novou generaci čelních nakladačů, která je po všech stránkách technologicky vyspělejší. Jsem přesvědčen, že nová agregace si najde své místo u zemědělců a farmářů, kteří ocení její možnosti, díky kterým si zjednoduší a zefektivní těžkou práci,“ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

Společně s novými čelními nakladači si ZETOR POLSKA připravil pro návštěvníky malé překvapení. Vlajková loď ZETORU, FORTERRA HD 150, byla na stánku k vidění v bílém designu označovaném jako „Bílá perla“. Nové barevné vyjádření odkazuje na polské národní barvy – bílou a červenou. Záměrem bylo upoutat pozornost návštěvníků nejen na stánek, ale i na aktuálně nejsofistikovanější stroj v portfoliu značky. Se skončením výstavy bude traktor sloužit jako předváděcí stroj při prezentacích značky zemědělcům na jejich farmách.

Zájemci o značku ZETOR se dále mohli seznámit s traktory modelových řad FORTERRA a PROXIMA v emisním řešení STAGE IV. Modernizované stroje jsou ceněny pro nízké provozní náklady a úsporu ve spotřebě paliva, která dosahuje až 19 % v závislosti na vykonávané činnosti. K vidění byl i dosavadní nejnovější přírůstek do produktového portfolia značky – MAJOR HS. Traktor je určen těm uživatelům, kteří vyžadují u strojů o výkonech do 80 koní vyšší komfort a zároveň nízké provozní náklady. Nový MAJOR HS je univerzální stroj vhodný nejen k agregaci se zemědělskými stroji, ale i pro práce v komunálních službách.

O společnosti ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

Společnost ZETOR POLSKA Sp. z. o.o. působí na polském trhu od roku 1995. Jedná se o dceřinou společnost ZETOR TRACTORS a.s. jejímiž hlavními úkoly jsou věnovat se prodeji produktů značky ZETOR, rozvíjet dealerskou síť na území Polska a zajišťovat  služby v oblasti servisu a dodávek náhradních dílů. Za svou historii prodala společnost desítky tisíc strojů a dlouhodobě se řadí mezi přední prodejce traktorů v Polsku. Stroje jsou polskými zemědělci oceňovány pro svou sílu, odolnost a efektivitu.

O společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. je výrobcem traktorů ZETOR. Vlastníkem společnosti je od roku 2002 slovenská společnost HTC holding a.s. Výrobní kapacita je soustředěna v Brně-Líšni a v současnosti společnost zaměstnává okolo 750 lidí. V zahraničí je ZETOR zastoupen šesti dceřinými společnostmi (afilacemi) ve Velké Británii, Francii, Německu, Polsku, Severní Americe a v Indii. Z celkové produkce jde 85 % na export. Vedle ČR a SK patří mezi tradiční trhy Polsko, Litva, Irsko, Německo, Velká Británie, Francie, USA anebo Bulharsko.

V roce 2016 oslavila značka ZETOR 70 let od svého vzniku. Za dobu své existence prodala více než 1,3 milionu traktorů do 136 zemí světa. Zákazníkům ZETOR nabízí ideální poměr kvality a ceny produktů. Díky vlastnímu výrobnímu a vývojovému centru v Brně jsou traktory neustále inovovány, a poskytují tak zákazníkům tu nejlepší kombinaci síly a výkonu motoru, jednoduchého účelného provedení a vynikající provozní efektivity. Portfolio značky ZETOR v současné době zahrnuje čtyři modelové řady traktorů (MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL), plánuje se rozšíření na šest modelových řad. V roce 2015 představil ZETOR TRACTORS a.s. designový koncept ZETOR by Pininfarina, který bude postupně aplikován na všechny modelové řady. Kromě traktorů společnost vyrábí a prodává také samostatné motory a traktorové komponenty. V nabídce jsou mj. dvě řady čelních nakladačů ZETOR SYSTEM a originální oleje značky ZETOR. ZETOR poskytuje také služby v oblasti servisu a prodeje náhradních dílů a je schopný zajistit dodání žádaných komponentů po celém světě.

Podrobnější informace o značce ZETOR a jejích produktech naleznete na:

http://www.zetor.cz

 

Sledujte ZETOR TRACTORS také na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/zetor

Twitter: https://twitter.com/zetortractors

 

Kontakt pro další informace:

Alexandr Kuchař, ZETOR TRACTORS a.s., mob.: +420 739 327 983, e-mail: akuchar@zetor.com

Tisk

Další články v kategorii

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics
ISSN: 1804-1930


Kalendář


Podporujeme utipa.info