Letošní VYSOČINA ZETOR SHOW nabídne nejen překonávání rekordů

Srdečně zveme všechny příznivce zemědělské techniky na tradiční akci VYSOČINA ZETOR SHOW do Nového Města na Moravě. Ve čtvrtek 19. září se zde pokusíme o překonání hned dvou rekordů: počet traktorů značky ZETOR na jednom místě a nejdelší souvislá řada traktorů.

Akci pořádá MOREAU AGRI VYSOČINA spol. s r.o. Při posledním ročníku v roce 2017 se podařilo neoficiální překonání světového rekordu v počtu traktorů ZETOR na jednom místě, a to o 17 traktorů. Ve finále se tak na jednom místě sešlo 134 strojů. Letošním cílem je nejen pokořit poslední rekord, ale vytvořit také nejdelší souvislou řadu traktorů. Zájemci o účast na rekordu se stále mohou zaregistrovat na webových stránkách společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Po celý den je pro návštěvníky připraven i další bohatý program. Krátce po zahájení v 10 hodin se mohou těšit na spanilou okružní jízdu traktorů ZETOR. Za zmínku stojí také Manitou show továrního jezdce a ZETOR CUP, soutěž zručnosti s traktory ZETOR.

Kromě tematických aktivit nebude chybět exhibice bikerů, autogramiáda českých biatlonistů, ochutnávka a prezentace regionálních produktů, fotokoutek, prezentace technických a odborných škol Kraje Vysočina či vystoupení Michala Hrůzy. Každý účastník konvoje bude navíc zařazen do soutěže o atraktivní ceny (Apple iPhone, zájezd do Francie, vyhlídkový let vrtulníkem apod.).

 

O společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. je výrobcem traktorů ZETOR. Vlastníkem společnosti je od roku 2002 slovenská společnost HTC INVESTMENTS a.s. Výrobní kapacita je soustředěna v Brně-Líšni a v současnosti společnost zaměstnává 464 lidí. Dalších 83 zaměstnanců pracuje v šesti zahraničních pobočkách (afilacích). Konkrétně je ZETOR zastoupen ve Velké Británii, ve Francii, v Německu, v Polsku, v USA a v Indii. Z celkové produkce jde 87 % na export. Vedle ČR a SK patří mezi tradiční trhy Polsko, Litva, Irsko, Německo, Velká Británie, Francie, USA anebo Bulharsko.

 

Podrobnější informace o značce ZETOR a jejích produktech naleznete na:

www.zetor.cz

www.zetornewshape.com

 

Sledujte ZETOR TRACTORS také na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/zetor

Twitter: https://twitter.com/zetortractors

Instagram: https://www.instagram.com/zetortractors

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/zetor-tractors-a-s-

 

Kontakt pro další informace:

Dana Favaro, AMI Communications; dana.favaro@amic.cz

 

Tisk

Další články v kategorii

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics
ISSN: 1804-1930


Kalendář


Podporujeme utipa.info