Pardubice pokácely desítky stromů v lesoparku, náhradní výsadba bude na jaře
04.12.2024 | ČTK
Město Pardubice pokácelo desítky stromů v dukelském lesoparku. Některé se nahýbaly nad hlavní silnici, která les lemuje, a hrozilo, že se zřítí na vozovku. Náhradní výsadbu radnice plánuje na jaře. ČTK to řekl vedoucí odboru životního prostředí Miroslav Míča.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Velké zjednodušení pro rybáře. Pravidla pro žadatele a příjemce z jarních výzev OP Rybářství zredukovalo Ministerstvo zemědělství o 30 % (15.04.2026)
- BOHEMIA SEKT pokračuje ve výsadbě moderních PIWI odrůd. Letos přibude 7,2 hektarů vinic v Milovicích (15.04.2026)
- Klíčící zrna na polích „spásají“ hejna holubů (15.04.2026)

Tweet



