Lukašenko doporučil lidem v Bělorusku, aby brambory jedli nejvýše dvakrát týdně
16.06.2025 | ČTK
Běloruský autoritářský vůdce Alexandr Lukašenko doporučil lidem ve své zemi, aby brambory jedli jednou, nejvýše dvakrát týdně. Zatímco on svůj tip odůvodnil prospěšností pro štíhlou linii, litevská a polská média upozorňují, že může souviset s nedostatkem brambor v Bělorusku.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Netradiční sirupy vymyslel během barmanských soutěžích. Sází na čerstvé ovoce (18.06.2026)
- Souhrn událostí uplynulého dne 17. 6. 2026 (18.06.2026)
- SVS odhalila týrání zvířat v psím hotelu v Praze 8 (17.06.2026)
- Ve znalosti piva mají Češi mezery. Tápou v surovinách i době výroby (17.06.2026)
- Jezdci.cz: Klempíř zrušil vyjmutí pastvin z ochrany v kauze Hřebčína Napajedla (17.06.2026)
- Vědci v Polsku zřejmě poprvé zachytili na videozáznam, jak vlci útočí na zubry (17.06.2026)

Tweet



