Země EU se zatím nedohodly o spotřební dani za pivo
23.11.2006 | ČTK
Země Evropské unie se ani dnes nedohodly, jak dál se zvýšením spotřební daně na pivo a další alkohol. Česká republika se při dnešním zasedání velvyslanců zemí EU postavila proti kompromisnímu návrhu finského předsednictví a trvala na zachování statu quo. ČTK to řekly české diplomatické zdroje. Podle nich měly k navrhovaným změnám připomínky i další země, a tak se budou zvyšováním spotřební daně za alkohol zabývat ministři financí, kteří se sejdou v Bruselu v úterý 28. listopadu.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Obchody plné potravin nemusí být podle premiéra Babiše samozřejmostí (21.08.2026)
- Ministr Šebestyán na výstavě Země živitelka: Chytré technologie jsou zásadní pro silnější české zemědělství (21.08.2026)
- Povodí Odry nyní vypouští z přehrad skoro pětinásobek vody, jež do nich přitéká (21.08.2026)
- Z lesa na stůl: Spousta lesní chuti na jednom místě (21.08.2026)
- Ovocnář Vojtěch Ptáček: Češi mají rádi chutě, které znají ze své zahrady (21.08.2026)
- Aktuální plochy chmelnic v České republice (21.08.2026)
- Ministr Igor Červený zahájil provoz nové linky na zpracování plastů (21.08.2026)
- Hlavní část vinobraní začne na jihu Moravy se zářím, řada odrůd dozraje naráz (21.08.2026)
- Bouřky na Moravě nabírají na síle, nános bahna zastavil na Jihlavsku vlaky (21.08.2026)
- Vedro mění zemědělství na jihu Francie. Farmáři místo rajčat pěstují banány (21.08.2026)

Tweet



