Kraj: Středočeské čističky na dotace z EU asi nedosáhnou
28.11.2006 | ČTK
Středočeský kraj zřejmě od EU nedostane peníze na projekty čistíren odpadních vod. Se žádostí o dotace se na EU obrátily celkem asi tři desítky vodohospodářských projektů z Česka, dva z nich se týkají středočeských čistíren - mělnické a kladenské. EU české projekty dlouho odmítala, nakonec uspokojí zřejmě čtyři. Středočeské mezi nimi však s největší pravděpodobností nebudou, řekl dnes ČTK náměstek středočeského hejtmana pro životní prostředí Vilém Žák.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Ministr zemědělství Martin Šebestyán se dnes ujal úřadu, chce posílit rozpočet a zaměřit se na konkurenceschopnost našeho zemědělství (16.12.2025)
- Novým generálním ředitelem řetězce Penny v Česku je od listopadu Draško Lazović (16.12.2025)
- Souhrn událostí uplynulého dne – 15.12. 2025 (16.12.2025)
- Pivo bez alkoholu nemusí chutnat divně. Ve Walesu spustili přelomové zařízení (15.12.2025)
- Brusel podle šéfa EPP navrhne upustit od zákazu spalovacích motorů od roku 2035 (15.12.2025)
- Česko bude dál svírat inverze s teplotami do 5 stupňů (15.12.2025)
- Erozní vyhláška má řešit i vítr, Motoristé plánují změny (15.12.2025)
- Otevírací doba o Vánocích: Pozor na zavřené obchody. Nákup se vyplatí už teď (15.12.2025)

Tweet



