MZe:Setuza by za smír musela nabídnout mnohem víc než 850 mil.Kč
25.01.2007 | ČTK
Společnost Setuza, vůči níž stát drží více než čtyřmiliardovou pohledávku, by podle ministra zemědělství Petra Gandaloviče v rámci narovnání musela nabídnout podstatně víc než 850 milionů korun. Tuto nabídku firma učinila koncem loňského roku s tím, že je pro ní na hranici ekonomické únosnosti. Gandalovič dnes v rozhovoru pro ČTK zopakoval stanovisko své předchůdkyně Mileny Vicenové, že suma není přijatelná. Kolik stát požaduje, neupřesnil s odkazem na citlivost vyjednávání. Setuza čelí na návrh státu od půli listopadu exekuci.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Drahý plyn dusí chemický segment Agrofertu. Výroba čpavku jede na technické minimum (17.03.2026)
- V Národním zemědělském muzeu probíhá výstava modelů vláčků (17.03.2026)
- Méně alkoholu v pivu, vínu i rumu. Výrobci reagují na to, že mladí tolik nepijí (17.03.2026)
- Pohlreichův žák v chomutovské jídelně: svíčková za pár korun, která strčí do kapsy drahé restaurace (17.03.2026)
- Malí farmáři a ochránci přírody: Příčinou poklesu biodiverzity je i dlouhodobě nesprávný výkon práva myslivosti (17.03.2026)
- Připravte záhony na jaro správně: Tuhle chybu s kompostem dělá hodně lidí (17.03.2026)
- Celníci našli v dodávce na dálnici D1 na Vysočině tunu závadného masa (17.03.2026)
- Ministerstvo zemědělství upravuje podmínky pro podmíněnost a přímé platby, zemědělci budou mít při hospodaření větší flexibilitu (17.03.2026)
- Nové ohnisko ptačí chřipky bylo potvrzeno v komerčním chovu kachen ve Středočeském kraji (17.03.2026)

Tweet



