Vláda schválila návrh zákona o nakládání s těžebním odpadem
02.06.2008 | ČTK
Vláda dnes schválila návrh zákona o nakládání s težebním odpadem, který vypracovalo ministerstvo prumyslu a obchodu. Informuje o tom vládní server. Nový zákon má podle MPO do ceského právního rádu zapracovat smernici EU týkající se odpadu pocházejících z težebního prumyslu. Smernice stanovuje požadavky na ukládání odpadu vzniklých pri težbe nerostných surovin tak, aby nebylo ohroženo životní prostredí a lidské zdraví. Návrh musí ješte projednat parlament a podepsat prezident.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



