Na Kladensku se znovu objevila tularémie
16.06.2008 | ČTK
Na Kladensku se znovu objevila nebezpečná nákaza zajíců tularémie, která je přenosná i na člověka. Uhynulé nakažené zvíře bylo objeveno koncem května v lesoparku Bažantnice na okraji Kladna. Krajská veterinární správa již kvůli tomu vydala nařízení o mimořádných veterinárních opatřeních k prevenci a tlumení této nákazy, informuje dnešní Kladenský deník.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



