Na Vysočině začaly kontroly nelegálních odběratelů podzemní vody
16.06.2008 | ČTK
Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP) začala v letošním roce prověřovat odběratele podzemní vody. Pilotní projekt, který má za úkol zjistit rozsah nelegálního čerpání, byl zahájen na Pelhřimovsku. Dosud tam bylo provedeno 31 kontrol, a to hlavně u obcí a zemědělců, na něž bude v 18 případech navazovat správní řízení o udělení pokuty. Novinářům to dnes řekl Vítězslav Novák, ředitel oblastního inspektorátu ČIŽP v Havlíčkově BroděZpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



