Ve Valticích začalo hodnocení Svatomartinských vín
26.10.2011 | ČTK
Ve Valticích na Břeclavsku v úterý degustátoři začali hodnotit letošní Svatomartinská vína. Podle hlavního sommeliera Národního vinařského centra Marka Babisze se na kvalitě ročníku pozitivně odrazí ideální počasí letošního podzimu. Hrozny dozrály do výjimečné jakosti, řekl ČTK Babisz.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



