Kužvart ohlásil vznik vzdělávacího systému pro nakládání s odpady
16.11.2001 | ČTK
Brzký start vzdělávacího, výchovného a certifikačního systému pro nakládání s odpady ohlásil dnes v Kladně ministr životního prostředí Miloš Kužvart. Projekt má sloužit zejména přípravě manažerů, kteří budou v podnicích a komunální sféře dbát o nakládání s odpady, řekl Kužvart. Úkolem projektu je podle něj vyškolit i makléře, kteří budou s odpady obchodovat na Českomoravské komoditní burze.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Ekologie
- Senát: Nynější zákon umožňuje střet zájmů při posuzování ekologických vlivů (31.07.2026)
- Plavební stupeň Děčín vstupuje do nové etapy. Výstavba by mohla začít už v roce 2029 (31.07.2026)
- EG.D na některých místech pod vysokým napětím ponechává přírodu bez zásahu (30.07.2026)
- V Česku přibývá zápřednic jedovatých. V létě jsou nejaktivnější, kousnutí bolí (29.07.2026)
- Nová zelená úsporám: Bezúročný úvěr domácnosti oslovil, chystají renovace za 2,3 miliardy (28.07.2026)
- Obnova Sedmihorských mokřadů zvýšila schopnost krajiny Českého ráje zadržet vodu (27.07.2026)
- Budoucnost emisních cílů, mezinárodní ambice Evropy v ochraně klimatu i trh s druhotnými surovinami projednala neformální Rada ministrů životního prostředí v Dublinu (27.07.2026)
- V norách u Ivančic na Brněnsku se zabydluje 40 syslů (20.07.2026)
- Nově objevená gueréza vypadá jako superhrdina v masce. Chrochtá ale jako vepř (20.07.2026)
- Uzavíráme zvířata v menších lokalitách. Je to cesta k jejich záhubě, varuje expertka (17.07.2026)

Tweet



