Představitelé města Mostu stále nevědí, jak naložit s přehradou
22.08.2000 | ČTK
Stále nejasný zůstává další osud Janovské přehrady na Mostecku, která podle rozhodnutí soudu patří do historického majetku města Mostu. Jednání s dosavadním správcem vodního díla a.s. Povodí Ohře zatím nevedla k dohodě, řekl dnes ČTK starosta Mostu Jiří Šulc. "Problém jsme stále neuzavřeli. Zatímco městu patří vodní dílo včetně hráze a pozemků, vodu vlastní stát.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Ekologie
- Vavrouškovu cenu za environmentální osvětu získaly tři laureátky (29.05.2026)
- Umožněte zvířatům přístup k vodě. Vedra letos přišla příliš brzo, v době, kdy ptáci a savci pečují o svá mláďata (28.05.2026)
- Návrat divokých koní, zubrů a praturů do krajiny podporuje rozmanitost hmyzu, potvrzuje rozsáhlá česká studie (27.05.2026)
- Již brzy začne Týden invazních druhů: smršť exkurzí, přednášek a workshopů upozorní na nevítané rostliny a živočichy (27.05.2026)
- V Průhonicích budují unikátní sbírku invazních patogenů ohrožujících krajinu (26.05.2026)
- Brnem se šíří ječmen myší, způsobuje problémy chovatelům psů i městské zeleni (26.05.2026)
- Mezinárodní den biodiverzity – posilujeme ochranu přírody i odolnost krajiny (22.05.2026)
- Mapa republiky v Krkonoších roztaje zřejmě už v květnu, sněhu je málo (22.05.2026)
- Zástupci průmyslu i obchodu požadují dvouletý odklad obalového nařízení EU (22.05.2026)
- Vědci z MENDELU zkoumají mikroplasty v zemědělství, vyvinuli novou metodu jejich detekce (20.05.2026)

Tweet



