NKÚ: MZe a MF poskytovaly dotace v rozporu se zákonem
09.02.1998 | ČTK
PRAHA 9.února (CTK) - Ministerstvo zemedelství CR (MZe) spolu s Ministerstvem financí CR (MF) pripustily, aby v rozporu s ustanovením zákona byly poskytnuty dotace urcené podnikatelum v resortu zemedelství také osobám, které nejsou podnikateli. Soucasne prevážná cást dotací urcených MZe na restrukturalizaci zemedelského podnikání se používá na útlum produkce a ne na zmenu struktury.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Podnikání
- I intenzivní zemědělství může být ekologické, říká šéf Agro Jesenice (27.03.2023)
- Ranní check: Čínský majitel musí zachraňovat Pivovary Lobkowicz. Premiot stále nezačal splácet (24.03.2023)
- Ministerstvo životního prostředí chce podpořit české firmy ve světě. Nově se zapojí do financování ekonomické diplomacie (23.03.2023)
- Moravská vinařství a nová doba. Nahlédněte do moderních budov mezi vinicemi (22.03.2023)
- Oprava pivovaru si žádá víc času i peněz, pak v něm bude výrobna uzenin (22.03.2023)
- Sládek z Tvargu: Nabídku přibližujeme těm, co pijí pivo v garáži nebo na zahradě (20.03.2023)
- Podnik Vodňanské kuře plánuje rekonstrukci čtyř hal pro chov brojlerů v Rohatci (20.03.2023)
- Je libo domácí pivo? Stále více Čechů se pouští do vlastnoručně uvařeného moku (19.03.2023)
- Partneři projeli svět. Zakotvili ale doma, na Šumavě nabízejí kávu a zákusky (17.03.2023)
- Čistý zisk řetězce Lidl ČR meziročně klesl asi o desetinu na 5,5 miliardy korun (17.03.2023)