Stock Plzeň uvádí na trh nový grog
25.09.2006 | Agris
Společnost Stock Plzeň uvádí na předvánoční trh novinku Božkov Grog. Informoval o tom dnes mluvčí společnosti Jiří Janoušek. Nově vytvořená receptura předurčuje podle něj Božkov Grog k přípravě především v zimě oblíbených horkých nápojů, jakými jsou například grog nebo „čaj s rumem“. „Bez voňavého a příjemně hřejícího grogu si řada z nás nedovede vánoční svátky ani představit. Božkov Grog je prvním domácím výrobkem, který je určen speciálně právě pro horké nápoje,“ uvedl ředitel prodeje a marketingu Stocku Plzeň Richard Švéda.
Božkov Grog má základ v nejoblíbenějším českém tuzemáku, značce Božkov Tuzemský. Kompozice však byla upravena a doplněna tak, aby chuť a vůně vynikla nejvíce právě v teplém stavu. Oproti „běžnému“ tuzemáku obsahuje Božkov Grog skořici, která je tradiční a nedílnou součástí aromatu horkých nápojů.
Božkov Grog obsahuje 35 % alkoholu a na trh bude dodáván v půllitrovém balení. Již nyní je zalistován ve všech významných obchodních řetězcích. V případě zájmu bude Božkov Grog k dispozici i pro gastronomická zařízení.
Božkov Grog je čtvrtou letošní novinkou společnosti Stock Plzeň, která navazuje na nízkoalkoholický Božkov Zlatý, prémiovou Slivovici Stock Excellent a mandlový likér Mandretto.
Další články v kategorii Podnikání
- Brněnská pivnice měla zkažené potraviny. Kontrolou neprošlo maso i sýrové koule (09.04.2026)
- Manažer z korporátu se stal králem chlebíčků. Nyní vyrábí miliony lahůdek ročně (08.04.2026)
- Thajští rybáři bojují s drahou naftou, varují před kolapsem stomiliardového trhu (08.04.2026)
- Inflace v Česku vzrostla (08.04.2026)
- Jak rychle a efektivně pomoci zemědělcům v době drahé nafty? Spotřební daní na naftu (07.04.2026)
- Semix rozšiřuje výrobu: 65 milionů do fermentace (02.04.2026)
- Liberecký kraj spustil on-line tržiště s nabídkou potravin od lokálních výrobců (02.04.2026)
- Prague Bar Show 2026: Rekordní ročník pro největší B2B nápojovou platformu ve střední Evropě (02.04.2026)
- Zmizelo 400 tisíc čokolád KitKat. Zloději ukradli auto, jež je převáželo (30.03.2026)
- Rostoucí náklady na energie a dopravu: jak aktuální situace ovlivňuje pekárny (30.03.2026)

Tweet



