V Karlíně se otevřelo francouzské pekařství PAUL

První českou pobočku otevřelo francouzské pekařství již v roce 2018 a od té doby se velmi úspěšně rozvíjí. Pekařství se daří propojit tradice, kvalitní suroviny a prověřené řemeslné postupy s moderními trendy v oblasti gastronomie. Vedle široké nabídky sladkého a slaného pečiva a dalších pochutin, většina z 20 pražských poboček poskytuje příjemné posezení v autentickém prostředí s nezaměnitelným šarmem. Většina produktů se připravuje přímo na prodejně. Chléb, bagety nebo vyhlášená vánočka se pečou z těst s unikátní recepturou, které se z výroby rozváží na pobočky několikrát za den. Mimořádný důraz se klade i na kvalitu surovin a výběr lokálních dodavatelů.

Lokalita nové pobočky byla vybrána s nejvyšší pečlivostí. „Karlín je živá a rozvíjející se čtvrť, která má stále rostoucí počet návštěvníků, vyhledávajících zajímavé gastronomické zážitky,“ vysvětluje Filip Kubernat, ředitel sítě PAUL pro ČR a navazuje: „Jsem přesvědčený, že zde nalezneme stabilní základnu zákazníků, kteří si chtějí vychutnat kousek francouzské pohody a elegance.“ Design pobočky je přizpůsoben tzv. neoindustriálnímu stylu, který dobře ladí s původním průmyslovým charakterem čtvrti. Jeho autorem je francouzské architektonické studio Panétude, které navrhuje prodejny PAUL po celém světě.

Rozšíření pobočkové sítě bude pokračovat i v příštím roce, dodává Filip Kubernat. „Plánujeme otevření pekařství PAUL na Masarykově nádraží, které díky ambicióznímu projektu Masaryčka velmi získalo na atraktivitě a náš koncept tu tedy rozhodně nesmí chybět. Stále rozvíjíme i myšlenku na otevření první mimopražské pobočky, ale bohužel se nedaří najít odpovídající prostory, splňující naše nároky na lokalitu a zázemí.“

Autor: redakce

Tisk

Další články v kategorii Podnikání

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics


Kalendář


Podporujeme utipa.info