Anheuser-Busch získal v Rusku právo na značku Bud
28.06.2001 | ČTK
Ruský úřad pro obchodní známky registroval americkému výrobci piva Anheuser-Busch značku "Bud". Stalo se tak poté, co již loni zrušil českému Budvaru právo na užívání této známky, kterou mu neuznal za označení původu. Oznámil to Anheuser-Busch v dnešním sdělení. Úřad tak obnovil americké firmě právo na známku, kterou v Rusku užívala do poloviny 90. let.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Potravinářství
- BILLA je na Velikonoce připravena. Nárůsty prodejů eviduje už 3 týdny před svátky. Nově do portfolia zařazuje i značku masa Vocílka Premium (19.03.2026)
- Inspekce v českém supermarketu našla závadný olej. Může škodit zdraví (19.03.2026)
- Vajíčka před Velikonocemi dál zdražují (19.03.2026)
- Evropu zaplavil přebytek mléka (18.03.2026)
- Potravinářská inspekce zakázala čtyři šarže falšovaného bílého vína ze zahraničí (18.03.2026)
- Čokoláda Milka a fialová barva k sobě patří už 125 let (18.03.2026)
- Na farmě v Dolní Lutyni pěstují rajčata bez pesticidů. Úrodu chrání přirození nepřátelé škůdců (18.03.2026)
- Pět medailí pro Bernarda. Ocenění získal napříč kategoriemi soutěže Zlatá pivní pečeť (18.03.2026)
- VideoKakaové boby nejdou na odbyt, dopady pociťují farmáři v západní Africe (18.03.2026)
- Méně alkoholu v pivu, vínu i rumu. Výrobci reagují na to, že mladí tolik nepijí (17.03.2026)

Tweet



