ASZ: MZe by nemělo podporovat zvyšování tuzemské produkce mléka
07.04.1999 | ČTK
ASZ: MZe by nemelo podporovat zvyšování tuzemské produkce mléka PRAHA 7.dubna (CTK) - Ministerstvo zemedelství by nemelo podporovat další zvyšování tuzemské produkce mléka. Zpravodaji CTK to dnes rekl predseda Svazu soukromých zemedelcu a místopredseda Asociace soukromého zemedelství (ASZ) Josef Stehlík s tím, že MZe by melo jednoznacne stanovit žádoucí produkci mléka pro CR v dalším období.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Potravinářství
- Státy EU a Evropský parlament se shodly na zákazu názvů jako vegetariánský steak (06.03.2026)
- FAO: Globální ceny potravin se v únoru vrátily k růstu po pěti měsících poklesu (06.03.2026)
- Skupina Bohemia Sekt prodala loni přes 30 milionů lahví, meziročně o čtyři procenta více (06.03.2026)
- Noc pivovarů startuje za 50 dní. Účast už potvrdily téměř čtyři desítky pivovarů ve třech krajích (06.03.2026)
- Bohemia Sekt Prestige triumfoval v Japonsku Odváží si nejvyšší ocenění ze SAKURA Awards od ryze ženské poroty (05.03.2026)
- Tři sladké pochoutky z Kutné Hory míří do Londýna pro čokoládové Oscary (05.03.2026)
- Varování před kapslemi moringa v internetovém prodeji (05.03.2026)
- Lži a fámy okolo zeleného čaje matcha. Kde je pravda? (04.03.2026)
- Šebek pro Deník Referendum: Potravinový ombudsman ceny nesníží. Bude jen sloužit velkovýrobcům (04.03.2026)
- Ve Zlínském kraji loni klesl počet zjištěných závad ve veterinární hygieně (04.03.2026)

Tweet



