Společnost FUTURPOL představuje inovace technologií společnosti CEPI
05.11.2019 | pekarske-technologie.cz
Jelikož společnost CEPI S.p.A. klade velký důraz na výzkum a přizpůsobení se potřebám klienta, investuje každoročně mnoho úsilí do inovací svých produktů. Společnost FUTURPOL, s.r.o., která je dlouholetým obchodně servisním zástupcem společnosti CEPI S.p.A. na českém a slovenském trhu představuje poslední inovace společnosti CPI S.p.A. v řešeních pro skladování a dávkování sypkých a tekutých surovin a v systému chlazení mouky, díky nimž budou technologie tohoto světově známého výrobce rychlejší a flexibilnější a zároveň posílí automatizaci procesů u klientů.
Systém chlazení mouky nyní dokáže snížit teplotu skladované mouky na 10 až 12 °C. Se zvýšenou výměnnou kapacitou a větším průtokem vzduchu tento progresivní chladicí systém odstraňuje potřebu chladicích činidel a ručního zásahu. Vsová stabilita, přesnost a homogenita těsta s tepelnou výměnou působící přímo na každou částici mouky.
Trevibox je tkaninové trevírové silo vybavené fluidním lůžkem. Trevibox si zachovává všechny výhody standardního trevírového sila (strukturální flexibilita, rovnováha mezi prostředím a produktem, nízké náklady, antistatické vlastnosti a hygiena) a kombinuje je s řízením FIFO, vícenásobným vyprazdňováním a bezztrátovou přepravou bez mostů.
Nový Trimix je širokospektrální navažovací statice pro mikrosuroviny. Může být kombinován s násypkami všech velikostí, dosahuje vyšší rychlosti, objemu a flexibility a je schopen zvládnout širokou škálu surovin včetně náročných, jako jsou lecitiny. Pevná nebo mobilní váha a snadno čistitelný design se systémem vzduchových lopatek pro čištění ložisek. Vhodné také pro nepřetržité dávkování pro velké výrobní linky.
Bližší informace na tel. 583 430 466, 777 251 281-2 nebo na futurpol.czAutor: redakce
Další články v kategorii Potravinářství
- Při jarní Sbírce potravin se vybralo 702 tun potravin a drogerie, meziročně více (08.05.2026)
- Slovensko kvůli klesajícím cenám mléka navýší dotace farmářům, řekl ministr (07.05.2026)
- Pivovary Zubr mění taktiku. V létě budou vábit na lehkou pšenici i netradiční zážitky (07.05.2026)
- Ministr po kulatém stolu ke skotu: Chceme zvýšit zpracování hovězího masa v Česku a snížit vývoz živých zvířat (07.05.2026)
- Varování spotřebitelům: houby enoki s výskytem bakterie Listeria monocytogenes (06.05.2026)
- Zhruba 40 pct. potravin v EU obsahovalo pesticidy, většinou to neporušilo zákon (06.05.2026)
- Platforma bojující s plýtváním potravinami končí po dvou letech. Dá přednost jiným trhům (06.05.2026)
- Inspekce varuje, v obchodech odhalila nebezpečné potraviny: Šlo o maso i sýr (06.05.2026)
- Největší pivovar světa AB InBev překvapil růstem zisku i prodeje (06.05.2026)
- Mattoni 1873 a Lavazza budou spolupracovat i na Slovensku (06.05.2026)

Tweet



