Sýrárna v Želetavě se nechce vzdát výroby taveného sýru Apetitto
25.01.2006 | ČTK
Sýrárna Bel Sýry Česko v Želetavě na Třebíčsku se nechce vzdát značky taveného sýru Apetitto. O obchodně velmi úspěšnou značku šestým rokem soupeří s dalším výrobcem tavených sýrů, firmou TPK Hodonín, který loni se svou žalobou uspěl u krajského soudu v Brně. Společnost Bel Sýry Česko se nyní proti rozsudku odvolala. "Soud už jednou potvrdil, že jako původní výrobce máme právo značku Apetitto používat," uvádí v tiskové zprávě marketingová ředitelka Kamila Sušanková.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Potravinářství
- U veřejných zadavatelů chceme zvýšit podíl lokálních potravin, shodli se ministr Šebestyán s ministryní Mrázovou (10.04.2026)
- Beermixy už nejsou jen letní osvěžení. Výrobci do nich přidávají funkční složky (10.04.2026)
- Džemy s příběhem. V Dobroládovně našli práci ženy před důchodem i syn s autismem (10.04.2026)
- Čokoládovna Steiner & Kovarik navýšila loni obrat o 35 mil. na 120 mil. Kč (10.04.2026)
- CNBC: Po válce na Blízkém východě může ceny potravin zvýšit i jev super El Nino (10.04.2026)
- Europoslanci ze zemědělského výboru podpořili zákaz názvů jako vegetariánský steak (09.04.2026)
- Varování spotřebitelům: zjištění počátečního mléka Nutrilon Advanced Good Night 1 s toxinem cereulid (09.04.2026)
- Brněnská pivnice měla zkažené potraviny. Kontrolou neprošlo maso i sýrové koule (09.04.2026)
- Antimonopolní úřad ve výrobě a prodeji nealka protisoutěžní jednání nezjistil (09.04.2026)
- Manažer z korporátu se stal králem chlebíčků. Nyní vyrábí miliony lahůdek ročně (08.04.2026)

Tweet



