Včelaři letos nahlásili veterinářům přes 500 otrávených včelstev
13.12.2016 | ČTK
Veterinářům letos včelaři nahlásili otravy u 507 včelstev, proti loňsku o 70 procent více. Problémy mělo 41 chovatelů včel, loni jich bylo 32. ČTK to dnes sdělil mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Pechal.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Venkov
- SVS odhalila týrání zvířat v psím hotelu v Praze 8 (17.06.2026)
- Lidé ji fotí, ochranáři proklínají. Co je zač lupina, která dobývá Česko (17.06.2026)
- Česko má 5493 památných stromů. Podívejte se na všechny (16.06.2026)
- Z bývalých lomů Libouš a Bílina se stanou jezera, která zajistí vodní komfort krajiny (16.06.2026)
- Povodí Moravy zavedlo po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech sadu opatření (16.06.2026)
- Co rozhoduje o kvalitě kompostu? Výzkumníci ukazují, jak z bioodpadu vytěžit maximum (12.06.2026)
- Havlíček: Tresty za týrání zvířat jsou mírné a koalice je navrhuje zvýšit (12.06.2026)
- Seznamte se: invazní druhy rostlin a živočichů se zítra představí v centru Plzně (11.06.2026)
- Hřebci z Podyjí odjeli za holkami, jejich pastviny jsou nyní prázdné (10.06.2026)
- „Buzerace, paskvil.“ Nový registr vytáčí pejskaře i útulky. Komplikuje nám život, tvrdí (10.06.2026)

Tweet



