Bedynky.cz spravují již 50 družstev
08.11.2010 | bio-info.cz
Web Bedynky.cz, který umožňuje správu bedýnkových družstev, hlásí nárůst zájmu. Ke konci října spravoval již 50 bedýnkových družstev po celé České republice.
Nové funkce webu bedynky.cz
Protože je v adresáři už téměř 50 družstev, bylo vytvořeno pokročilé vyhledávání. Družstva odteď můžete hledat nejen podle kraje, ale také podle názvu, nabízených produktů a také podle toho, jestli družstvo rozváží bedýnky domů. Také můžete vyhledat družstva, které hledají dodavatele - tohle se hodí hlavně pro farmáře, kteří chtějí nabídnout své produkty do bedýnek.
Novinkou pro správce družstev je jednak zmíněný atribut "družstvo rozváží do domu" a také možnost přidat do svého profilu obrázek družstva a tak ještě víc přiblížit možným zájemcům to, co děláte.
Novinky z bedýnkových družstev
Biofarma Sasov u Jihlavy začala prodávat svoje produkty přes Bedýnky.cz. V jejich nabídce kromě "obyčejného" bio masa najdete také luxusní "uleželé hovězí", bio salámy, šunku nebo klobásy, ve kterých je pouze maso. Do družstva se můžete přihlásit tady.
Selská vína nabídli už třetí (tentokrát Svatomartinskou) bedýnku, ve které si můžete vybrat ze čtyř mladých přirozených vín od českých a moravských vinařů ze spolku Autentistů. Objednané lahve zatím můžete odebrat v Praze a Brně, víno také můžete ochutnat v úplně novém bistrotu Vin Naturel na Žižkově.
Družstvo v Plzni nabídlo první odběr a hledá v okolí Plzně další dodavatele.
Šťastná farma ze Slavkova u Brna založila vlastní družstvo, nabízí zeleninové bedýnky a zavážejí Slavkovsko a Brno.
Nové družstvo Čerstvé bedýnky vzniklo také v Hradci Králové a něco se chystá i v Žďáru nad Sázavou.
Mnoho dalších zpráv z družstev a také nové články o bedýnkách najdete pravidelně na blogu.
Zdroj: Zpravodaj Bedynky.cz
Mohlo by vás také zajímat:
Bedýnkový adresář nyní obsahuje již téměř 40 farem a klubů
Nové biobedýnky Country Life nabízejí výhradně českou a moravskou biozeleninu
Čerstvá bio zelenina a ovoce v bedýnkách ze Dvora Vyšínek u Slaného
Další články v kategorii Zemědělství
- Ministerstvo zemědělství rozšiřuje podporu poradenství pro zemědělce a potravináře (24.07.2026)
- NOVÉ TYPY UŠNÍCH ZNÁMEK CAISLEY (24.07.2026)
- Jak americké plodiny dobyly po roce 1492 Evropu (24.07.2026)
- Od vlády nerespektující pravidla působí zavádění další EET pro podnikatele jako špatný vtip (24.07.2026)
- Vlašské ořechy likviduje maličký škůdce. Existují proti němu opatření (23.07.2026)
- K letošní sklizni s místopředsedou ASZ ČR Janem Šteflem v Českém rozhlase Plus (23.07.2026)
- Úrodu na vinicích ohrožují letošní vedra (23.07.2026)
- Fotky z koňské soutěže krásy. Tradice přežívá navzdory válkám (23.07.2026)
- Výrobce substrátů Agro CS loni zvedl tržby, ale strojírenská divize má výsledky horší (23.07.2026)
- Zemědělci na jihu Čech snižují stavy skotu, kvůli suchu nemají krmivo (22.07.2026)

Tweet



