O housata byl na jaře velký zájem, husy na Martina jsou vyprodané
05.11.2012 | ČTK
Vykrmené husy z jediného šlechtitelského chovu v Česku v Byňově na Českobudějovicku míří v těchto dnech k zákazníkům. Na svatého Martina, který připadá na neděli, nesmí chybět na svátečním stole. Kdo by chtěl ale českou husu koupit na poslední chvíli, má smůlu.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Zemědělství
- EU začne prozatimně provádět dohodu s Mercosurem, čekat na europoslance nebude (04.03.2026)
- Lidé na jihu Čech častěji hlásí podezření na týrání zvířat, potvrdí se třetina (04.03.2026)
- Bezmála 2,5 miliardy korun poskytne SZIF na ošetřování travních porostů (04.03.2026)
- Třetí týden výběry pokračovaly na OPB Osík (04.03.2026)
- Budoucnost vinic: Restrukturalizace místo expanze. Vinaři se více zaměřují na zvýšení efektivity a udržitelnosti. (03.03.2026)
- K zastropování dotací s předsedou ASZ ČR Jaroslavem Šebkem na CNN Prima NEWS (03.03.2026)
- Zelináři hospodařící ekologicky by mohli nově získat dotaci na pěstování batátů (02.03.2026)
- Agrofert rozšířil představenstvo o pět nových členů na celkových 12 členů (02.03.2026)
- Výroba masa v hradeckém kraji byla loni druhá nejvyšší v historii kraje (02.03.2026)
- Téměř 2 miliardy korun do lesů a zmírnění sankcí za nesplnění administrativních lhůt: 7. kolo podpory na rozvoj venkova přináší zjednodušení (01.03.2026)

Tweet



