První zasedání MV OP Zemědělství
02.01.2004 | MZe ČR
Dne 10. prosince 2003 se v budově MZe uskutečnilo první zasedání Monitorovacího výboru Operačního programu Zemědělství, které řídili Ing. Pavel Sekáč a Doc. Ing. Magdalena Hrabánková, CSc.
Na úvod jednání seznámil Ing. Pavel Sekáč (ředitel odboru Řídící orgán OP) členy MV OP s účelem MV, proč a na základě čeho vznikl. Dále představil všechny jmenované členy MV OP i jejich náhradníky.
Členové MV OP zvolili předsedkyní monitorovacího výboru Doc. Ing. Magdalenu Hrabánkovou, CSc., která působí jako vedoucí týmu poradců ministra zemědělství.
Členové MV OP schválili s drobnými úpravami Statut a jednací řád, dále vzali na vědomí Programový dodatek k OP Zemědělství a monitorovací indikátory a rovněž přijatelné výdaje a výběrová (bodovací) kritéria.
Dále byli dohodnuty termíny pro zasílání připomínek k Programovému dodatku, přijatelným výdajům a výběrovým kritériím. Zároveň se členové dohodli na termínu dalšího zasedání, dne 21. 1. 2004, kde budou tyto dokumenty opět projednány.
V závěru zasedání informoval Ing. Pavel Sekáč o přípravě implementace OP Zemědělství a ujistil přítomné, že je možné a reálné počítat s realizací a přijímáním projektů od 1. 4. 2004.
Další články v kategorii Zemědělství
- Letos se objevilo ve velkochovech deset ohnisek ptačí chřipky, stejně jako loni (22.12.2025)
- Uhlíkově negativní zemědělství: Jak ho můžeme dosáhnout v českých podmínkách? (22.12.2025)
- Ve velkochovu slepic na Havlíčkobrodsku veterináři potvrdili ptačí chřipku (21.12.2025)
- Ve Stálkách na Znojemsku postaví zemědělci šest nových hal pro chov brojlerů (19.12.2025)
- Dohoda EU s Mercosurem o obchodu se odkládá na leden, uvedla von der Leyenová (19.12.2025)
- Německo a Španělsko vyzvaly lídry EU k podpoře dohody s Mercosurem (19.12.2025)
- Opakované demonstrace zemědělcům dobré jméno neudělají (19.12.2025)
- V Bruselu protestují tisíce zemědělců proti zemědělské politice EU (19.12.2025)
- Projekt Hlídače státu: Agrofert má i přes Babišův střet zájmů zakázky od státu (19.12.2025)
- Itálie a Francie jsou proti rychlému schválení a podpisu dohody Mercosur (18.12.2025)

Tweet



