Výroba piva do konce září klesla meziročně o tři procenta
07.11.2013 | ČTK
Tuzemské pivovary podle odhadu Českého svazu pivovarů a sladoven navařily za tři čtvrtletí letošního roku takřka o tři procenta méně piva než ve stejném období loňského roku. Na dotaz ČTK to dnes uvedl výkonný ředitel svazu Vladimír Balach. Podle pivovarníků pokles spotřeby zlatavého moku způsobilo především nepříznivé počasí.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Souhrn událostí uplynulého dne 8. 6. 2026 (09.06.2026)
- Vědci vyvinuli novou metodu detekce mikroplastů v zemědělské produkci (08.06.2026)
- O vinici v Hněvkovicích, jednu z mála na Vysočině, pečuje neurolog Stránský (08.06.2026)
- V zámeckém pivovaru v Jindřichově Hradci se znovu začalo vařit pivo, nese název Jindra (08.06.2026)
- Evropskou soutěž vlašáků ovládla vína z Mikulovska. Která vinařství uspěla? (08.06.2026)
- Polička na Svitavsku přeměňuje zemědělský areál na výrobnu dřeva a kompostárnu (08.06.2026)
- Špagety s cukrem a kečupem z banánů? Na Filipínách je zbožňují miliony lidí (08.06.2026)
- Majitelé psů budou muset od července povinně registrovat psy do evidence (08.06.2026)
- Okamura znovu straší Bruselem. Tentokrát jde o pivo (08.06.2026)

Tweet



