Souhrn událostí uplynulých dní – 19.1. – 21.1.2018
22.01.2018 | Agris
ZETOR UTILIX se poprvé představí světu na výstavě Polagra Premiery 2018
Značka ZETOR na veletrhu Polagra Premiery 2018 poprvé představí ZETOR UTILIX. Další premiéru, tentokrát na polském trhu, bude mít ZETOR MAJOR HS 80 v novém designu. Návštěvníci se budou moci seznámit nejen s těmito novinkami, ale také budou k vidění traktory napříč produktovým portfoliem značky ZETOR.
Z vidličky na vidle? Kuchyňské odpady jen málokdy končí tam, kde mají
I přesto, že jsme od roku 2015 povinni třídit bioodpady, tak odpady kuchyňské, tedy ty, které vznikají při přípravě pokrmů v domácnostech a gastroprovozovnách, stále unikají naší pozornosti a končí tam, kde nemají.
V Berlíně byl slavnostně zahájen veletrh Grüne Woche
V Berlíně byl slavnostně zahájen zemědělský a potravinářský veletrh Grüne Woche. Do 28. ledna na něm bude představovat své produkty 1660 vystavovatelů z 66 zemí světa a očekává se, že si je přijde prohlédnout na 400.000 lidí. Veřejnost bude veletrh přístupný od pátku.
Kontrola opět potvrdila vysokou kvalitu potravin oceněných značkou KLASA a Regionální potravina
Výsledky pravidelné kontrolní akce zaměřené na potraviny oceněné značkou KLASA a Regionální potravina opět potvrdily jejich velmi vysokou jakost a bezpečnost.
Úplné texty zpráv a další události včerejšího dne naleznete zde.
Další články v kategorii
- Komplexní projekty chrání obce před povodněmi a vrací vodu přírodě (30.06.2026)
- Na Šumavě úspěšně okroužkovali sýce rousné (29.06.2026)
- Šéf WHO: Evropa se otepluje nejrychleji na Zemi, je třeba řešit dopady na zdraví (29.06.2026)
- Který výrobek přesvědčí porotu letos? Startuje soutěž Nejlepší biopotravina roku 2026 (29.06.2026)
- Sněmovní výbor se kvůli ředitelům KRNAP a ČIŽP mimořádně sejde 8. července. Opozice chce znát jejich profesní kompetence (29.06.2026)

Tweet



