Rohlik.cz spolupracuje s řemeslnými pekárnami

Největší český online supermarket Rohlik.cz zařazuje do své nabídky pečivo z vyhlášených řemeslných pekáren. Od prosince exkluzivně nabízí chléb z pekařství Eska, jenž patří do řetězce Ambiente.

Internetový supermarket Rohlik.cz již dříve do svého sortimentu zařadil výrobky z vyhlášených pekařství. Nabízí tak pečivo z Antonínova pekařství, Merhautova pekařství či z Pekárny Kabát. Navázáním spolupráce s pekařstvím Eska získal Rohlik.cz do svého sortimentu nejlepší pekárnu v Praze. Nabídku pečiva z řemeslných pekařství zdůvodňuje Rohlik.cz vysokou poptávkou po pečivu, které je vyrobeno z kvalitních surovin.

Zařadit do prodeje pečivo z Esky jsme se rozhodli poté, co nás na Rohlíku velmi příjemně překvapil velký zájem o výrobky z Antonínova pekařství. Hned první den jsme všechno pečivo vyprodali během pouhých dvou hodin. Od té doby denně vyprodáme všechny chleby, rohlíky i koláče. Minulý týden jsme proto zásoby chlebů navýšili, abychom lépe pokryli poptávku. Věříme, že chleba z Esky vyvolá obdobný ohlas,“ vysvětluje marketingový ředitel Rohlik.cz Rostislav Brzobohatý.

Chléb z Esky se peče v peci vytápěné dubovým dřevem

Chléb z karlínského pekařství Eska je proslulý svou vláčnou střídkou, jedinečnou chutí a vypečenou křupavou kůrkou. Chléb se vyrábí ručně z žitné a pšeničné mouky v bio kvalitě, třífázově vedeného kvasu, vody a kmínu. Charakteristickou chuť s vůni ohně a křupavou kůrkou mu dodává pečení v peci vytápěné bukovým dřevem.

Rohlik.cz nabízí zákazníkům chléb z Esky od neděle do středy. Do distributorského centra je chléb navážen dvakrát denně, odkud se rozváží přímo k zákazníkovi.

 

Autor: redakce

Tisk

Další články v kategorii

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics


Kalendář


Podporujeme utipa.info