Jarní Flora přilákala stejně jako loni asi 80.000 návštěvníků
26.04.2010 | ČTK
Milovníci květin z celého Česka i ze zahraničí zaplnili v uplynulých dnech olomoucké Výstaviště Flora, které hostilo od čtvrtka jarní etapu stejnojmenné mezinárodní výstavy květin, veletrh zahradní mechanizace, pomůcek a potřeb Hortifarm a jarní zahradnické trhy. Branami areálu letos prošel podle předběžných odhadů pracovníků výstaviště téměř stejný počet lidí jako loni, kdy si expozice prohlédlo 80.000 návštěvníků.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



