Workshopy VČELY V EKOSYSTÉMECH

Pro pedagogy pražských škol a vedoucí kolektivů mládeže pořádá Spolek pro rozvoj včelařství MÁJA za finanční podpory Hl. města Prahy workshopy VČELY V EKOSYSTÉMECH v Agroenvironmentálním vzdělávacím centru – včelařském Areálu MÁJA v pražské Ruzyni. Pod vedením předního včelařského odborníka a přírodovědce RNDr. Václava Švamberka se seznámíte v širokých ekologických souvislostech se současnou situací našich opylovatelů, jejichž role je klíčová pro život člověka na této planetě.

V roce 2016 se uskuteční 2 workshopy v termínech 16. května a 17. října, vždy pondělí od 9 do 17 hodin. Účast v tomto interaktivním semináři je zdarma, každý účastník z řad pedagogů pražských škol a kolektivů mládeže navíc zdarma získá hodnotnou celobarevnou encyklopedickou knihu o 600 stranách VČELÍ PASTVA, která přináší bohatství obrazových a textových informací o 544 včelařsky významných rostlinách a řadu dalších zajímavých poznatků o přírodě, včelách i včelařství.

Přihlášky posílejte na e-mail spolek@majabee.cz. Další informace poskytne a na otázky odpoví koordinátorka kurzů Radka Ingrová, mobil 731 440 599, radka@majabee.cz. Více o organizátorovi kurzů se dozvíte na www.majabee.cz.

Tisk

Další články v kategorii Podnikání

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics


Kalendář


Podporujeme utipa.info